Ana Sayfa Mobilyacı Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Mobilyacı Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Mobilyacı Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Referanslarımızda görebileceğiniz gibi mobilya sektöründe oldukça fazla müşterimiz yeralmakta ve bu sektörde de oldukça iyi tecrübeye sahip durumdayız.

Ve mobilya sektöründeki en büyük ihtiyaç kabaca tasvir edecek olursak internetten müşteri çekecek güzel bir web sitesi.

Tasviri kabaca yaptık ama projelendirecek olursak çok ince hareket etmememiz gerekmektedir. İyi bir mobilyacı web sitesi nasıl olmalı sorusuna birkaç ana adımda özel cevap verelim.

  1. Kurumsal bir imaj olmalı, Logo, renkler ve en önemlisi ana sayfa tasarımı ürün ve hizmetleri iyi tanıtan bir yapıda olmalı ve müşteriyi karşıladığında aradığın çözümler burada iç sayfalara bak istersen mesajını vermelidir.
  2. Fotoğraflar kesinlikle ve kesinlikle profesyonel çekim olmalı ürün detayları yanı sıra ürün hakkında kısa ve romantik yazılar yazılmalı.
  3. Ürün kategori yapısı düzgün planlanmalı, ürün detayında ihtiyaç duyulan bilgilerin yanı sıra müşteri etkikeşim kanalları yer almalı.
  4. Müşterilere yönelik sektörel içerikli blog yazıları yazılmalı ve geri dönüşlere oldukça önem verilmelidir.

Aslında bu maddeleri detaylandıracak olursak çok çok daha fazla liste çıkacaktır. Ama biz bunu özetlemeye çalıştık.

Sadece mobilya sektörü değil tüm sektörler için size en uygun web sitesi çözümlerini değerlendirmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel proje ve çözümlerimiz size değer katacaktır.