Ana Sayfa Google üzerinde doğru yerde olmak!

Google üzerinde doğru yerde olmak!

Google üzerinde doğru yerde olmak!

Arama sonuçlarında en üst kelimelerde çıkmaktan daha doğru nasıl bir atılabilir diye özetleyebiliriz durumu?

Web sitenizde yer alan ürün ve hizmetlerin daha geniş kitlelere ulaşması ve potansiyel müşterilerinizin size daha rahat bulması için SEO çalışması olarak özetleyebileceğimiz Arama Motoru Optimizasyonu hizmetleri sunuluyor. Ve bu sonuçlar doğrultusunda web siteniz belirli aramalarda belirli sıralarda çıkıyor.

Peki bu sonuçlar web siteniz için ne kadar doğru bir adım? İşte bu noktada doğru analiz ve doğru adımların önemi kendini gösteriyor.

En önemli tespit sizin müşterilerileriniz veya müşteri adaylarınız ihityaçları için Google ve Yandex arama motorlarında ne tür aramlar yapıyor ve bu aramalarda karşılaştığı sonuçları nasıl değerlendiriyor.

Özel ev dekorasyonu yapan bir firma ucuz yatak odası kelimesinde ilk sayfada çıkması ne kadar doğru bir adım olabilir? Burada yanlış sonuçlarla gelen 1000 ziyaretçiden se doğru sonuçlarla gelen 100 ziyaretçi daha değerli ve size daha fazla kazanç sunacaktır diyebiliriz.

Bunları yaparken en önemli adımlar şöyle olmalı.

  • Doğru analiz ile içerik ve hedeflemeye yönelik gerçeğe en yakın analizi oluşturmak.
  • Doğru hedefleme ile yapılacakları en doğru çizgiye yakın planlamak.
  • Doğru adımlar atarak sonuçlara doğru bir şekilde ilerlemek.
  • Doğru sonuçlarda yükselerek gerçek hedef kitle ile buluşmak
  • Ve en önemlisi müşterilerimizi doğru bir karşılama ile aradığın sonuç gerçekten benim diyebilmek

İşte bunları yaptığımızda gerçek anlamıyla SEO çalışması yapmış ve gerçek sonuçları elde etmiş oluruz.

Sizde Google ve Yandex aramalarında sizin için en doğru yerin neresi olduğu ve bu konuma gelmek ve geldikten sonra nasıl hareket etmek gerektiği ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Cen Medya iletişim sayfasından bizim ile iletişime geçebilirsiniz.