Ana Sayfa IPhone Uygulaması Geliştirme

IPhone Uygulaması Geliştirme

IPhone Uygulaması Geliştirme

IPhone uygulaması olarak dile dolanan aslında tüm IOS cihazları için (IPhone, IPad, AppleTV) özel uygulama geliştirme yapıyoruz.

İnternetteki zamanımızın büyük bir kısmını mobil cihazlar ile kullanıyoruz ve mobil cihazlar iki büyük platformdan oluşuyor diyebiliriz. IOS ve Andorid. (Windows 10, BlackBerry sayısı oldukça az olduğundan arz talep dengesi dışında kalıyor.)

Her iki platform içinde mobil uygulama geliştiriyoruz ama bu yazımızda özellikle IPhone platformunu ele almak istedik. Burada hem IPhone uygulaması geliştirdiğimizi belirtmek hemde Google, Yandex vs. arama sonuçları üzerinden bize ulaşmanız için bir altyapı çalışması yapmak istedik. 

Çok işlevli gelişmiş bir IPhone ve Ipad cihazları için gelişmiş bir oyun haricinde hemen hemen her tür uygulama ve native olarak tabir edilen web arayüzlü uygulamalar geliştiriyoruz.

Eğer bir IPhone uygulamasına ihtiyacınız varsa ve bu sayfadaysanız iletişim sayfamızdan bizi arayabilir ofimize ziyarete gelebilir ve ihtiyaçlarınız için en iyi çözümleri beraber belirleyebiliriz.