Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Yazılım ve Web Teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunan Cen Medya en güncel web teknolojilerini sizin için projelendiriyor.

Yazılım ve internet teknolojileri alanında profesyonel hizmetler sunmuş, büyük projeler gerçekleştirmiş bir ekip'ten ayrılarak Cengiz Eselioğlu tarafından kurulan cenmedya yazılım ve web teknolojileri alanında nokta atışı çözümler sunan bir firmadır.

Teknolojik gelişmeleri iyi takip eden, hem kendini, hem hizmetlerini, hem de müşterilerini bu gelişmeler doğrultusunda geliştiren bir ekipten oluşan cenmedya, yeni bir marka olmasına rağmen bilgi birikim ve sektörel tecrübesiyle oldukça köklü bir firmadır.

Bugünümüze nasıl geldiğimizi kısaca özetleyecek olursak.

2006 yılında Nkare Web teknolojileri olarak İstanbul Avcılar'da ticari hayata başlayıp 2009 yılında Masko Mobilya Kenti'nin web sitesi tasarım, yazılım ve yönetim işlerini alarak ikitelli'de Uzmanekip.NET markasıyla yolumuza devam ettik. Başta mobilya sektörü olamak üzere yurtiçi ve yurtdışı birçok sektörde web sitesi, web portalı, web sitesi ve portal yönetimi, özel yazılım geliştirme, web tabalı uygulamalar, mobil uygulama, SEO Danışmanlık, E-Ticaret gibi başlıklar altında bir çok proje geliştirdik.

Ve 2016 yılı Aralık ayında Esenyurt'ta profesyonel hizmetlerimizi cenmedya markamız altında bir araya getirdik. Ayrıca faaliyet alanını genişleterek sadece yazılım değil aynı zamanda reklam, internet danışmanlığı hizmetlerimiz ile taçlandırdık. Yeni kurulan markamız alanında tecrübeli yeni ekibiyle hizmet ağını genişleterek ilerlemeyi hedefliyor.

Firmamız, referanslarımız, ürün ve hizmetlerimiz ile iligli bilgi almak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel sunabileceğimiz projelerimizi görmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda